TBS Zgierz » Aktualności » Informacje 2011

piątek, 23 września 2011

Blok w Koluszkach w części zasiedlony

W 33 numerze pisma samorządów i mieszkańców „Tydzień w Koluszkach” opublikowano artykuł, dotyczący oddania do użytku najnowszej inwestycji TBS w Zgierzu. Do bloku przy ul. Sikorskiego w Koluszkach wprowadzają się już nowi lokatorzy.


więcej

czwartek, 22 września 2011

Kolejne targi mieszkaniowe za nami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy w dniach 17-18 września zajrzeli na nasze stoisko w Hali Atlas Arena. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które wybrały nasze stoisko, wysłały sms`y i zagłosowały na TBS w Zgierzu Sp. z o.o. w PLEBISCYCIE "PRZYJAZNY WYSTAWCA".


więcej

czwartek, 15 września 2011

Koniec wakacji początkiem spełnienia marzeń o własnym M

Koniec wakacji może stać się początkiem spełnienia marzeń o własnym mieszkaniu. Dlatego też Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu zaprasza serdecznie do odwiedzenia swojego stoiska numer 44, podczas Targów Mieszkaniowych, które odbędą się w Łodzi w dniach 17-18 września 2011 roku.

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu zaprasza serdecznie do odwiedzenia swojego stoiska numer 44


więcej

piątek, 29 kwietnia 2011

Zgierski TBS wybudował w Łodzi kolejny blok

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Spółka z o.o. informuje, że w piątek 29 kwietnia 2011 r. o godz. 13:30 nastąpi uroczyste oddanie do użytkowania dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Wacława Wojewódzkiego 28 i 30 w Łodzi, podczas którego 40 rodzin otrzyma klucze do nowych mieszkań.

Są to kolejne budynki powstałe w oparciu o nową, pionierską w skali całego kraju formułę „Mieszkania na wynajem z opcją przekształcenia na własność”.

Zgierski TBS wybudował w Łodzi kolejny blok : Wacława Wojewódzkiego 28 i 30 w Łodzi


więcej

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dlaczego


Inwestycje

Inwestycje realizowane są w nowej formule, bez udziału środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, z możliwością przekształcenia na własność po piętnastu latach od daty podpisania umowy najmu

Aktualne

Zobacz nasz profil na facebooku