TBS Zgierz » Aktualności » Informacje 2012

czwartek, 15 listopada 2012

Mieszkania na własność w Zgierskim TBS

Inwestycja przy ulicy Łąkowej w Żychlinie udostępnia 16 mieszkań. Solidnie wykonanych, o wysokim standardzie wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Zaproponowana przez TBS idea nabycia mieszkania na własność jest nowością na rynku Towarzystw Budownictwa Społecznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu za kwotę 2700 zł/m2. można nabyć prawo własności do mieszkania.

TBS Zgierz mieszkania na własność zychlin ul łąkowa


więcej

wtorek, 2 października 2012

Oferta TBS w Zgierzu ponownie okazała się sukcesem targowym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy w dniach 29-30 września przybyli na nasze stoisko do Centrum Konferencyjno - Wystawienniczego MTŁ. Przedstawiona przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu oferta została ponownie bardzo pozytywnie przyjęta przez odwiedzających. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.


więcej

wtorek, 25 września 2012

Teraz jeszcze więcej mieszkań !!! Nowy podział Bloku nr 16 !!!

W odpowiedzi na duże zainteresowanie lokalami o mniejszych metrażach, Zarząd TBS w Zgierzu Sp. z o.o. podjął decyzję o przeprojektowanie budynku nr 16  w Łodzi przy ul. W. Wojewódzkiego 34A. Dzięki takiemu zabiegowi zwiększyła się ilość mieszkań dwupokojowych.

mamy jeszcze więcej mieszkań. Nowy podział bloku nr 16


więcej

poniedziałek, 24 września 2012

Jesienne targi mieszkaniowe

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi mieszkaniowe. Już w ten weekend w dniach 29-30 września mamy szczególną przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko nr 21. Targi odbędą sie w Łodzi w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich  Al. Politechniki 2 w godz. 10-17. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z aktualną ofertą. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych informacji.

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi mieszkaniowe. Już w ten weekend w dniach 29-30 września


więcej

Dlaczego


Inwestycje

Inwestycje realizowane są w nowej formule, bez udziału środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, z możliwością przekształcenia na własność po piętnastu latach od daty podpisania umowy najmu

Aktualne

Zobacz nasz profil na facebooku