TBS Zgierz » Aktualności » Informacje 2013

wtorek, 3 września 2013

Jesienne targi mieszkaniowe

Serdecznie zapraszamy na  jesienne targi mieszkaniowe.  W dniach 28-29 września  mamy szczególną przyjemność zaprosić Państwa na jedną z największych imprez w branży nieruchomości. Targi odbędą sie w Łodzi w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich Al. Politechniki 4  (sobota godz. 10.00-17.00, niedziela godz. 10.00-16.00.) Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z aktualną ofertą. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych informacji o naszej ofercie.

targi mieszkaniowe 28-29 września


więcej

piątek, 28 czerwca 2013

Odpady komunalne - porady jak segregować śmieci.

Ze względu na pewne różnice w zbiórce odpadów komunalnych występujących między poszczególnymi miastami, w których znajdują się zasoby Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. podajemy Państwu kilka pomocnych porad dotyczących sposobów segregowania odpadami komunalnymi.


więcej

wtorek, 7 maja 2013

Informacja dotycząca zbiórki odpadów komunalnych oraz sprzątania po zwierzętach domowych.

Od lipca 2013 roku wejdą w życie przepisy znowelizowanej Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w Gminach. W związku z tym, że wprowadzane zmiany mają charakter systemowy i niezwykle istotny w zakresie codziennego funkcjonowania Państwa gospodarstw domowych uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami. Prosimy Państwa o bezwzględne przestrzeganie zasad zbiórki odpadów komunalnych.

Informacja dotycząca zbiórki odpadów komunalnych oraz sprzątania po zwierzętach domowych.


więcej

poniedziałek, 4 lutego 2013

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy w dniach 2-3 lutego odwiedzili nasze stoisko w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które zapoznały się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.


więcej

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dlaczego


Inwestycje

Inwestycje realizowane są w nowej formule, bez udziału środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, z możliwością przekształcenia na własność po piętnastu latach od daty podpisania umowy najmu

Aktualne

Zobacz nasz profil na facebooku