Dojazd

Lokalizacja inwestycji  zapewnia łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta i jego głównych dzielnic zarówno osobom poruszających się własnymi środkami komunikacji, jak i tym którzy korzystają z komunikacji miejskiej.

W pobliżu znajduje się linia kolejowa  łącząca takie miasta jak Warszawa i Łódź. Duże znaczenie mają również trasy do oddalonych o ok. 25 km Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego.

Koluszki to największa i najlepiej rozwinięta gospodarczo gmina powiatu łódzkiego wschodniego. Znajdują się tu zakłady zatrudniające od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Istnieją duże możliwości dla rozwoju małej i dużej przedsiębiorczości. Gmina ma do zaoferowania inwestorom wolne tereny, w pełni uzbrojone działki oraz wolne pomieszczenia produkcyjno-usługowe doskonale nadające się do prowadzenia działalności gospodarczej.

Specyficzne umiejscowienie Koluszek w przepięknej pagórkowatej okolicy, porośniętej wielkimi połaciami lasów (które zajmują powierzchnię ponad 6 tys. 300 ha czyli ok. 41 % ogólnej powierzchni gminy) stwarza wiele możliwości czynnego wypoczynku. Uroki takich miejscowości jak Gałków Mały, Kaletnik, Różyca, Borowo i Lisowice docenione zostały przez mieszkańców pobliskiej Łodzi. Powstaje tu coraz więcej działek rekreacyjnych i domków letniskowych. W miejscowości Borowo Gmina Koluszki oferuje do sprzedaży ponad 70 ha ziemi przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe i letniskowe. Są to tereny nieuzbrojone, oferowane do sprzedaży przez Gminę po niezwykle atrakcyjnych cenach.


Wyświetl większą mapę w nowym oknie

Dlaczego


Rzuty mieszkań ::Koluszki::

Rzuty mieszkań

Szybki kontakt


Zobacz nasz profil na facebooku