Budujemy w Łodzi » W realizacji

Inwestycje w trakcie realizacji

Inwestycja realizowana przy ul. Wojewódzkiego w Łodzi przewiduje docelowo 17 bloków. Każdy o trzypiętrowej zabudowie, wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Inwestycja oparta jest o nową formułę. Budowa finansowana jest bez pomocy środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, który 2 kwietnia 2009 roku został zlikwidowany. Dzięki temu mieszkanie jest dostępne dla  każdego, bez ograniczeń. Warunkiem  otrzymania mieszkania w najem jest wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Nowa formuła zakłada również możliwość wykupu mieszkania na własność po 15 latach od podpisania umowy najmu. Wykup mieszkania będzie możliwy za 30% wartości mieszkania na dzień wykupu obliczonej według stawki Wojewody Łódzkiego zgodnej z Obwieszczeniem w sprawie ustalenia wysokości wskaźników przeliczeniowych kosztu odtworzenia 1m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla województwa łódzkiego.

Zaproponowana przez TBS idea jest nowością na rynku nieruchomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu za kwotę ok. 100 tys. zł można nabyć prawo najmu mieszkania wykonanego „pod klucz”, gotowego do zamieszkania. Dodatkową zaletą tej formuły jest możliwość swobodnego dysponowania mieszkaniem. Udział w każdej chwili można zbyć, na rynku wtórnym, za dowolnie wynegocjowaną cenę.

PLANOWANE INWESTYCJE:

  • Blok 14

  • Blok 15

  • Blok 17

Aktualności

wtorek, 27 czerwca 2017

Ostanie dwa wolne mieszkania w Koluszkach !!!

więcej

środa, 14 czerwca 2017

Informacja Biura Zarządu

więcej

wtorek, 7 lutego 2017

Zamieszkaj w Strykowie w budynku przyjaznym środowisku

więcej

Znajdź mieszkanie!

Dokumenty

Pobierz aktualne wnioski o przystąpienie do TBS-u .

więcej

Dlaczego


Rzuty mieszkań ::Łódź::

Rzuty mieszkań

Szybki kontakt


Zobacz nasz profil na facebooku