Budujemy w Łodzi » Zrealizowane

Inwestycje zrealizowane

 

STARA FORMUŁA

Dotychczas na ul. Wojewódzkiego oddane zostały do użytku 3 bloki, zrealizowane w starej formule. Jak wszystkie inwestycje Towarzystwa charakteryzuje je wysoki standard wykończenia, energooszczędność materiałów a także wysoka dbałość o środowisko.

Inwestycja  finansowana była ze środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. Warunkiem otrzymania w najem jednego z 63 mieszkań był wykup udziału w Spółce, wpłata kaucji przed podpisaniem umowy najmu oraz spełnienie warunków określonych na podstawie art.30 pkt. 1 ust. 2 ustawy z dnia 26.10.1995 r. o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego (Dz. U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1070 z poźn. zm). Najemcą mieszkania ze środków KFM mogła stać się osoba fizyczna, która nie posiada tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego. Ponadto suma dochodów wszystkich członków gospodarstwa domowego najemcy powinna była mieścić się w przedziałach określonych zgodnie z obwieszczeniem Prezesa GUS.

 

NOWA FORMUŁA

Pierwszy blok wybudowany w nowej formule, bez udziału środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, został oddany  do użytku 09.02.2010 r. Najemcą jednego z 24 mieszkań mógł stać się każdy kto wykupił udział w Spółce oraz wpłacił kaucje przed podpisaniem umowy najmu. Lokatorzy zamieszkujący ten bloku będą mogli przekształcić mieszkanie we własność hipoteczną po piętnastu latach od dnia podpisania umowy najmu.

 

Aktualności

wtorek, 27 czerwca 2017

Ostanie dwa wolne mieszkania w Koluszkach !!!

więcej

środa, 14 czerwca 2017

Informacja Biura Zarządu

więcej

wtorek, 7 lutego 2017

Zamieszkaj w Strykowie w budynku przyjaznym środowisku

więcej

Znajdź mieszkanie!

Dokumenty

Pobierz aktualne wnioski o przystąpienie do TBS-u .

więcej

Dlaczego


Rzuty mieszkań ::Łódź::

Rzuty mieszkań

Szybki kontakt


Zobacz nasz profil na facebooku