TBS Zgierz » O firmie » Dla prasy

Komunikaty prasowe

 

komunikat prasowy z dnia 17 Listopada 2010 roku.

Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zgierzu Spółka z o.o. informuje, że w dniach 8 listopada i 10 listopada 2010 roku Sąd Okręgowy w Łodzi przeprowadził postępowania sądowe w trybie wyborczym przeciwko byłemu Prezesowi TBS w Zgierzu Spółka z o.o Jackowi Walewskiemu w związku z pomówieniami dotyczącymi osób Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej TBS w Zgierzu Spółka z o.o. Mateusza Poradeckiego oraz Członka Zarządu TBS w Zgierzu Spółka z o.o. Anny Mundzi. Sąd uznał informacje publikowane w internecie przez Jacka Walewskiego za nieprawdziwe. Poniżej przedstawiamy postanowienia sądu w ww. sprawach:

Postanowienie  z wniosku Pana Mateusza Poradeckiego

Postanowienie z wniosku Pani Anny Mundzia

 

komunikat prasowy z dnia 3 września 2010 roku.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Spółka z o.o. informuje, że w piątek 3 września 2010 r. o godz. 930 nastąpi uroczyste oddanie do użytkowania bloku przy ul.Wojewódzkiego 32C w Łodzi.

 

komunikat prasowy z dnia 22 kwietnia 2010 roku.

Stanowisko Zarządu i Rady Nadzorczej TBS w Zgierzu Sp. z o.o. w związku z informacjami przekazanymi mediom przez Wiceprezydenta Miasta Łodzi Łukasza Magina na konferencji prasowej w dniu 20.04.2010 r.

 

komunikat prasowy z dnia 22 kwietnia 2010 roku.

Oświadczenie Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zgierzu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z dnia 22 kwietnia 2010 roku.

Dlaczego


Inwestycje

Inwestycje realizowane są w nowej formule, bez udziału środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, z możliwością przekształcenia na własność po piętnastu latach od daty podpisania umowy najmu

Aktualne

Zobacz nasz profil na facebooku