Budujemy w Strykowie » O inwestycji

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. rozpoczyna w 2017 roku inwestycję na terenie Strykowa przy ulicy Wczasowej. Mieszkania te będą dostępne dla wszystkich, bez ograniczeń. Warunkiem otrzymania kluczy do własnego lokum będzie wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Formuła, w której będzie realizowana inwestycja zakłada wybudowanie 36 mieszkań o powierzchni od 38 m2 do 60,5 m2 z możliwością wykupu ich na własność po 15 latach od zasiedlenia.

Zastosowanie innowacyjnych technologii z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii pozwoli wybudować energooszczędne mieszkania, przyjazne środowisku. Jest to kolejny atut obok atrakcyjności terenów Gminy Stryków. Gmina ta wyróżnia się bogatą infrastrukturą gospodarczą i społeczną oraz szerokim wachlarzem możliwości na rynku pracy. Lokalizacja węzła komunikacyjnego o międzynarodowym znaczeniu spowodowała, że Stryków jest w czołówce najlepiej rozwijających się pod względem inwestycyjnym gmin w Polsce. Wolny czas można spędzić wśród zieleni nad zalewem o pow. 9 ha wraz z plażą i strzeżonym kąpieliskiem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.strykow.pl

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Spółka z o.o. to przedsiębiorstwo z dziewiętnastoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości. Obecnie wysokość kapitału zakładowego wynosi 69 581 318,07 zł, na który składają się wkłady wniesione przez miasta Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Głowno, Koluszki, Ozorków, Żychlin i Stryków oraz ponad 970 indywidualnych udziałowców.

Misją Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. jest budowanie mieszkań i osiedli w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokajały potrzeby mieszkańców, były jak najtańsze w czasie eksploatacji, a jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego.

 

Mieszkania TBS w Zgierzu to:

  • wysoki standard lokali mieszkalnych,
  • nowoczesne budownictwo i technologie,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • budynki przyjazne dla środowiska,
  • swobodne dysponowanie własnymi udziałami,
  • brak zasad partycypacji,
  • współdecydowanie o losach firmy.

Dlaczego


Rzuty mieszkań ::Łódź::

Rzuty mieszkań

Szybki kontakt


Zobacz nasz profil na facebooku